BERNVAKARIS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mergvakariams

(Lietuvių) PROGRAMA JŪSŲ VAKARĖLIUI!

Striptizas – erotinio šokio menas, kuriame susipina grožis, aistra ir egzotika. Šis malonumas žmonijoje nėra naujas reiškinys, o žinomas jau nuo Antikos laikų, kai moterys savo gražiu kūnu ir šoki0 harmonija apsukdavo galvas ne vienam. Tad ir šiais laikais striptizas jau tapo neatsiejama vakarėlių – paskutinių priešvestuvinių pasispardymų – bernvakarių ir mergvakarių dalimi.

VIP Striptizas – gražus erotinis šokis, akrobatika, įdomūs teminiai drabužiai, šou, kuris privers stebėtis ir didžiausią skeptiką, – tai šiuolaikinio striptizo pavyzdys. Kokybiškai jį gali atlikti tik profesionali ir patyrusi šokėjų komanda, kuri dirba visoje Lietuvoje – VipStriptizas.lt.Bernvakaryje ar Mergvakaryje striptizas yra tapęs  tradicija, bet  ar jis būtinas? Net nesvarstydami atsakysime taip. Tai yra žaidimo dalis, kuri  striptizo, erotikos pagalba suteiks vakarėliui pikantišką prieskonį, gerą nuotaiką ir dar labiau įkaitins jūsų draugus . Vakaro svečius nustebinti nėra taip paprasta, bet  pasikliaukite mūsų – profesionalų pagalba. Mes pažadame, kad liksite tikrai sužavėti. Nuvilsime sexo ištroškusius klientus, nes intymių paslaugų mes neteikiame. Visiems lyginantiems šiuos du dalykus galime griežtai atsakyti, kad mūsų tikslas yra grožis, aistra, erotika ir estetika su aukščiausios klasės šokėjais ir programomis.

Karštas Vakarėlis – galime jums pasiūlyti ne tik klasikinius bei teminius merginų ir vaikinų pasirodymus, bet ir profesionalias programas, kurių metu jus stebins ugnies šou, akrobatiniai triukai. Norintiems savo draugus nustebinti, galime pasiūlyti smagių pokštų, kurių kulminacija – profesionalus  striptizas.

Užsisakyk! www.vipstriptizas.lt Rašykite mums info@vipstriptizas.lt Skambinkite telefonu: +370 640 55550